Harrison Ford je už "natěšenej": Pátý Indiana Jones bude!

05.12.2011

Legendární herec Harrison Ford (69) se opět převtělí do neohroženého archeologa s bičem! Producent a režisér George Lucas (67) totiž už píše scénář k pátému dílu příběhu o Indianu Jonesovi, který by se mohl začít točit příští rok!

Harrison Ford
Zdroj: Paramount Pictures

Harrison Ford (69) dostane pátého Indyho jako dárek ke svým sedmdesátinám, které oslaví příští rok v červenci. Herec si nejslavnějšího filmového archeologa zahraje už popáté a docela se na svou životní roli těší. Bude tak patřit k těm umělcům, kteří se svou postavou doslova zestárli. První díl Dobyvatelé ztracené archy vznikl v roce 1981, když mu bylo 39 let.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky - trailer!

Režisér Steven Spielberg (65) již médiím potvrdil, že jeho přítel a producent všech dosavadních čtyř dílů George Lucas už píše "příběh pátého dílu". Režisér Hvězdných válek však ještě nemá scénář zdaleko hotový, takže nemůže s určitostí říct, zda film přijde do kin v roce 2013 či 2014.

Harrison Ford se k roli Indyho vrátil před třemi lety ve filmu Indiana Jones a Království křišťálové lebky. Šlo o návrat po 19 letech, protože Indiana Jones a Poslední křížová výprava přišel do kin v roce 1989. Pravdou ovšem je, že kritikové (a někteří fanoušci) nad čtvrtým dílem zrovna dvakrát nejásali. Inu, nacisti jim byli asi milejší než mimozemšťané ...

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Harrison Ford

Filmy:
Indiana Jones a Království křišťálové lebky

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, Harrison Ford fotky, indiana jones, Harrison Ford foto, Harrison Ford Indiana Jones, Harrison Ford pátý Indiana Jones, Indiana Jones 5, Harrison Ford archeolog
TOPlist