Harrison Ford je opět ve vzduchu! A jeho manželka trne strachy…

31.05.2015

Tenhle chlap si prostě nedá pokoj. Dva měsíce poté, co nad ním stáli všichni svatí, když se zřítil se svým retro letadlem k zemi a vyvázl prakticky bez zranění, usedá Harrison Ford (72) opět do kokpitu! Nedávno se prolétl v helikoptéře.

Harrison Ford
Zdroj: Profimedia.cz

Helikoptéru sice sám neřídil, usedl ale hned vedle pilota. A to po hrozivé nehodě dal slib své manželce Calistě Flockhart (50), že nebezpečného koníčku zanechá, aby už nemusela věčně trnout strachy… Jak je vidět, láska k létání je ale silnější a Harrison prostě do vzduchu musí.

Doufejme, že si míru neštěstí už vybral a že se mu nehody budou vyhýbat. Při té poslední spadl se svým historickým strojem na golfové hřiště, naštěstí utrpěl pouze škrábance, což působí jako zázrak. Důvodem pádu byla zřejmě porucha motoru. 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Calista Flockhart, Harrison Ford

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, hollywoodske celebrity, americké celebrity, hollywoodske herečky, američtí herci, Hollywood, Harrison Ford foto, hollywood novinky, hollywoodští herci, Harrison Ford létání, Harrison Ford manželka, Harisson Ford manželství, Harrison Ford žena, Harrison Ford rodina
TOPlist