Hanka Mašlíková ukázala vyšpulené pozadí u bazénu

12.06.2014

Hanka Mašlíková (32) má po rozchodu s fotbalistou Kadlecem, ale smutnění si evidentně zakázala. Blonďatá modelka známá svými silikony vyrazila na dovolenou se svým trenérem, který jí evidentně dává pěkně zabrat!

Hana Mašlíková
Zdroj: Facebook

Hanka se vypravila do Egypta a rozhodně nešlo o zájezd, kde by se pouze povalovala! Pochopitelně, že relax u bazénu nechyběl a Hanka vše zdokumentovala fotkami, na kterých hraje prim její pozadí v plavkách a bez jediné chybičky.

Hanka Mašlíková je známá tím, že kondici rozhodně nezanedbává a že cvičí opravdu poctivě a velmi často. Dovolená tak nebyla rozhodně důvodem, aby snad cvičení vynechala.

Kromě thaiboxu a kondičního cvičení se ale Hanka dala také na gymnastiku a jak je vidět, pružnost jí evidentně nechybí. Se svým trenérem prováděla na pláži takové kousky, až mnohým odpočívajícím turistům přecházel zrak!

Fandím
21 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Hana Mašlíková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
sexy prdelky, české celebrity foto, české topmodelky, modelky sexy fotky, sexy zadečky, krásné české dívky, sexy češky, Hana Mašlíková nude, dovolená, české celebrity fotky, Hana Mašlíková foto, dovolená v egyptě, dovolené, Hana Mašlíková nahá foto, Hana Mašlíková nahé foto, Hana Mašlíková tělo, Hana Mašlíková sexy fotky, Hana Mašlíková sexy foto, Hana Mašlíková Egypt, české modelky sexy foto
TOPlist