Hanka Mašlíková se vrací do Snídaně, od některých fanynek to schytala...

14.09.2017

Moderátorka Hana Reinders Mašlíková (35) se rozhodla po měsíci od porodu vrátit do Snídaně s Novou, což jí mnohé její fanynky začaly vyčítat. 

Hana Mašlíková
Zdroj: Instagram

Hanka se rozhodla se k těmto výčitkám vyjádřit: "Vysílame s kolegou jednou týdně v pondělí tři hodiny, takže od malého Andrýska odcházím na tři hodiny 6:00-9:00, po deváté už jsem doma. Ty tři hodiny mé nepřítomnosti hlídá Andreaska tatínek André Reinders, který je také rodič a zvládá s malým naprosto všechno na jedničku. Dítě nemá jen matku!"  píše Hana.

Hanka á prý zastání hned ve dvou hlídacích babičkách, což jí jistě každá matka závidí. "To, že někdo není jeden, dva, tři nebo čtyři roky na mateřské, zvládá domácnost i péči o dítě a občas si odskočí za prací, a tím pádem i přispěje do rodinného rozpočtu, z něj nedělá špatného rodiče. Nesuďte a nekritizujte povrchně ostatní jen proto, že něco dělají jinak než vy. Navíc znám spoustu žen na mateřské, které jsou s dítětem 24 hodin denně, 365 dní v roce a díky tomu jsou nervózní, uječené a přenáší ten stres samozřejmě na dítě."

Fandím
21 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Hana Mašlíková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
celebrity děti, hana mašlíková dítě, hana mašlíková syn andreas, hana mašlíková snídaně s novou, snídaně s novou
TOPlist