Hanbatá Micaela Schaeffer tentokrát lákala na filmový festival v Berlíně

08.02.2016

Modelka Micaela Schaeffer se opět svlékla. Tentokrát ale zcela mimořádně nepózovala u Berlínské zdi, ale před jistým plakátem.

Micaela Schaefer
Zdroj: Profimedia.cz

Patriotka Micaela svou nahotou láká na nejrůznější události v Německu, bylo to třeba na mistrovství ve fotbale, na Oktoberfest… Tentokrát se zaměřila na intelektuály a milovníky filmu. Blíží se totiž Berlinale, tedy soutěžní přehlídka filmů, na které se soutěží o zlatého medvěda.

A právě medvěd bylo to jediné, co krylo Micaelino tělo. Medvěda měla Micaela pouze nakresleného na jinak zcela nahém těle a hlavička medvěda se smála i z Micaelina ohambí… A opět se ukázalo, že je Micaela hlavně velmi otužilá, neboť teploměr ukazoval v Berlíně, kde se fotilo, teplotu kolem nuly! 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Micaela Schaefer

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé modelky, německé modelky, nahé fotky modelek, silikony, prsatice, silikonové modelky, nahota na veřejnosti, Micaela Schaeffer foto, Micaela Schaeffer online, Micaela Schaeffer sexy, Micaela Schaeffer sexy foto, Micaela Schaeffer fotografie, Micaela Schaeffer nahé foto, Micaela Schaeffer prsa, Micaela Schaeffer vnady, Micaela Schaeffer poprsí, německé prsatice, nahén na veřejnosti
TOPlist