Hana Zagorová v šoku - byla obviněna ze zpronevěry!

27.03.2012

Populární zpěvačka čelí překvapivému nařčení z podvodu - její exmanažer ji totiž viní ze zpronevěry! Hana Zagorová (65) je pochopitelně v šoku a všechna obvinění odmítá!

Hana Zagorová
Zdroj: Česká televize


Hana Zagorová (65), která se na stránkách bulvárního tisku moc často neobjevuje, se náhle stala předmětem drsného obvinění, které však nezní příliš věrohodně (zní to spíše jako plácnutí do vody). Podle svého bývalého manažera Evžena Mirošovského měla zpěvačka zpronevěřit desetitisíce korun za šaty od návrhářky Taťány Kovaříkové tím, že mu údajně nevrátila peníze za tyto luxusní modely.

To prý ale není všechno! Evžen Mirošovský dále tvrdí, že Hana Zagorová ho připravila o téměř milión korun, a to tak, že mu manažer České televize Luboš Černý, který měl podle zpěvačky sehnat sponzory na vánoční koncert v Lucerně v roce 2010, dodal místo smluvených 1,2 milonu korun pouze 300 tisíc. A kde jsou nějaké důkazy?

Hana Zagorová dnes všeho lituje ...

Také současný manažer zpěvačky Jiří Dvořák všechny spekulace na téma zpronevěra odmítl a označil je za problém Evžena Mirošovského, který jen hází vinu na svou bývalou svěřenkyni. Hana Zagorová v současnosti pobývá spolu se svým manželem Štefanem Margitou v New Yorku a je prý z celé kauzy asi mírně "unapetitlich"! No, vono to nějak dopadne.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hana Zagorová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Hana Zagorová foto, Hana Zagorová fotky, Hana Zagorová sexy, Hana Zagorová bývalý manažer, Hana Zagorová obvinění, Hana Zagorová šok, Hana Zagorová zpronevěra, Hana Zagorová manžel, Hana Zagorová manažer, Hana Zagorová podvod, Hana Zagorová luxusní šaty, Hana Zagorová útok, Hana Zagorová obvinění z podvodu, Hana Zagorová krádež
TOPlist