Hana Zagorová je obtěžována šílencem, co jí posílá čokoládu!

28.06.2013

Zpěvačka přiznala, že už ji přes rok otravuje psychicky narušený člověk, který se podepisuje jako Jana Koťátko! Tato osoba vede s Hanou Zagorovou rozsáhlou korespondenci, na niž ale zarputilá zpěvačka neodpovídá. :-)

Hana Zagorová
Zdroj: Česká televize

Hana Zagorová (66) je podle bulváru už více rok vydírána a psychicky týrána neznámým člověkem, který si říká Jana Koťátko. Muž či žena (o jejím pohlaví se dosud vedou spory!) ji oslovuje "milá maminko", což zpěvačku, která nemohla mít děti, dost deptá ...

Čtěte také

Jana Koťátko prý vždy ke svému dopisu přidá i čokoládu nebo peníze, což ale u zpěvačky nevyvolává žádné nadšení. To vypadá sice děsivě, ale zase na druhou stranu čokoláda ještě nikoho nezabila. Horší by bylo, kdyby jí poslal/a třeba koňskou hlavu ... To už by aspoň člověk věděl, na čem je!

Hana Zagorová se ale neznámého šílence, jehož korespondence stále houstne, začíná pomalu bát. Naposledy jí totiž napsal/a, že s ní chce bydlet, ale že se nejdříve musí zbavit svého manžela Štefana Margity (56). No, tady to začíná smrdět!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hana Zagorová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Hana Zagorová foto, Hana Zagorová fotky, Hana Zagorová sexy, Hana Zagorová obvinění, Hana Zagorová šok, Hana Zagorová manžel, Hana Zagorová manažer, Hana Zagorová útok, Hana Zagorová bláznivý fanoušek, Hana Zagorová naštvaná, Hana Zagorová blázen, Hana Zagorová čokoláda, Hana Zagorová obtěžování, Hana Zagorová šílený fanoušek
TOPlist