Hana Mašlíková je silikonová čarodějnice: Dala se na magii!

18.11.2011

Hana Mašlíková (29) odsunula modeling na vedlejší kolej a vrhla se do světa čar a kouzel! Blonďatá modelka je totiž už nějaký ten čas asistentkou známého kouzelníka Pavla Kožíška!

hana
Hanka umí kouzlo s králíčky!
Foto: Pavel Kožíšek

Hanka Mašlíková (29) je krásná žena, a tak není divu, že si ji Pavel Kožíšek vybral, aby mu dělala křoví (a tak odpoutala pozornost od triků). Vedle Hanky mu ještě v Divadle kouzel asistuje modelka Martina Dvořáková. Obě krásky se také účastnily slavnostního křtu knihy Svět kouzel.

Hanka Mašlíková na křest přišla jako hotová kouzelnice a nacvičila si trik, který předvedla na moderátorovi večera. Alešovi Hámovi vložila do dlaně dva molitanové králíky, s tím, že je to máma a táta. Když herec ruku otevřel, byli tam najednou ještě tři další malí králíčci, kteří se "právě narodili". Moderátor vůbec netušil, jak to Hanka udělala. My to samozřejmě víme a na konci článku vše vysvětlíme ...

hana
Martina s hůlkou, Hanka bez hůlky a jejich chlebodárce!
Foto: Pavel Kožíšek

Hanka Mašlíková se nechtěně kvůli kouzlu dopustila i jednoho společenského prohřešku. Všichni přítomní nechápavě sledovali, když jí Leona Machálková podávala při pozdravu ruku a Hanka jí ruku nepodala. Kráska však měla důvod. Nebylo to proto, že by jí Leona přebrala chlapa, ale nemohla jí ruku podat, protože v ní tajně žmoulala ukrytou rekvizitu. Kdyby kouzlo prozradila, Pavel Kožíšek by ji zabil ... nebo spíš nechal zmizet navěky! Takhle on trestá neloajalitu!

A nyní Hančino kouzlo: Vezměte si dva molitanové králíčky, zažmoulejte je v ruce a najednou budete mít tři! Snad nás Pavel Kožíšek nezabije za to, že jsme trik vyzradili!

Fandím
21 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Hana Mašlíková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Hana Mašlíková fotky, silikonové krásky, Hana Mašlíková foto, Hana Mašlíková čarodějnice, Hana Mašlíková křest knihy, Hana Mašlíková sexy Hana Mašlíková kouzelnice, Hana Mašlíková zajíčci, Hana Mašlíková kouzla, Hana Mašlíková magie
TOPlist