Halina Pawlowská pokřtila "milostný román" o zesnulém manželovi!

03.12.2013

Spisovatelka a moderátorka představila své nové literární dílo, která pojednává o její osudové lásce! Aby se Halina Pawlowská naučila žít s tím, že její manžel už nežije, rozhodla se za krátkou dobu napsat knihu, ve které popisuje všechny hezké a podezřelé okamžiky, které se svým mužem za 37 let společného života prožila.

halina
Halina a její kniha
Foto: Albatros Media a.s.

Halina Pawlowská (58) svého muže celý život před médii tajila, a když po krátké a dramatické nemoci zemřel, rozhodla se, že o něm napíše milostný román, aby na všechny tyto otázky odpověděla, ale především proto, aby si navždy uchovala hezké vzpomínky na společný život s ním.

Čtěte také

I přes velký zármutek napsala román lehkou rukou a zábavně. „Knížka Pravda o mém muži není deník ani kronika, je to román, kde pocity jsou opravdové, ale realita je změněná mou fantazií,přiblížila knihu autorka. Halina oživila svou hrdinku z filmu Díky za každé nové ráno, která tentokrát svou pozornost nevěnuje svému otci, ale svému muži.

halina
Halina a její přátelé
Foto: Albatros Media a.s.

Knihu s názvem Pravda o mém muži autorce pokřtili herec Jan Skopeček a modelka Simona Krainová. Její pozvání však přijalo ohromné množství jejích přátel - významných osobností české kultury, a tak se obyčejný křest změnil v událost sezóny!

Čtěte také

„Všude je tady taková kumulace VIP osobností, že kdyby tu vybuchla bomba, tak je celý český showbusiness v prdeli,“ konstatovala na křtu Simona Krainová, která pokřtila knížku proto, že je to jakousi tradicí. Naštěstí žádná nečekaná bomba nevybuchla ...

halina
Halina křtí knihu
Foto: Albatros Media a.s.

Kniha byla pokřtěna pivem, protože manžel Haliny měl prý jeho chuť velmi rád. „Se svým mužem jsem se seznámila na pěší túře Praha - Prčice. Asi pět km za Prahou mne zaujal hubený blonďák, který cinkal. Chvíli mi trvalo, než jsem cinkot identifikovala. Bylo to pět lahví piva, které si můj budoucí muž vzal na túru s sebou. Pivo měl můj muž moc rád a cinkot lahví s pivem mne provázel celý náš společný život," vzpomněla Halina na společné začátky.

halina
Halina a její dort ve tvaru knihy
Foto: Albatros Media a.s.

Po křtu spisovatelka prohlásila, že ji moc mrzí, že svému muži nikdy neřekla, že jen díky jemu měla jakés takés sebevědomí, že jen díky  jistotě, že ji má rád, mohla psát, hrát, moderovat, šéfovat i koketovat. Čili jen díky svému muži byla 37 let veselá a šťastná. Díky, Zdeňku!

Halina Pawlowská si na závěr samozřejmě neodpustila jeden ze svých rýmů a všem přítomným "poradila": „A užívejte života na plný pecky, dřív, než vám zubatá podrazí kecky!“

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Halina Pawlowská

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, spisovatelky, české spisovatelky, Halina Pawlowská fotky, Halina Pawlowská foto, Halina Pawlowská křest knihy, Halina Pawlowská nová kniha, halina pawlowská manžel, Halina Pawlowská partner, Halina Pawlowská Pravda o mém muži
TOPlist