Halina Pawlovská zřejmě definitivně vzdala boj s váhou!

19.04.2014

V Praze se konala slavnostní premiéra muzikálu Adam a Eva, které se zúčastnila celá řada celebrit. Po delší době se zde ukázala také Halina Pawlovská, která všechny překvapila opravdu rozložitou postavou.

Halina Pawlowská
Zdroj: Profimedia.cz

Halina Pawlovská nebyla nikdy štíhlá, na pořádně kypré tvary jsme u ní zvyklí, ale díky chytrým střihům je uměla celkem dobře maskovat a také je nosit tak, že k ní zkrátka patřily. Model, ve kterém se ukázala na premiéře, jí však provedl skutečně medvědí službu.

Šlo totiž o dost zvláštní beztvarý zelený přehoz, který z chudáka Haliny vytvořil obrovské monstrum. Právě ženy s košatějšími tvary by totiž měly dbát na co nejlepší střihy a čemukoliv volnému se zdaleka vyhýbat.

Poté, co přehoz sňala a objevily se poměrně střízlivé šaty v maskovací černé, se naštěstí dojem rapidně zlepšil. Takže pro příště bychom paní Halině doporučili přehoz zahodit, anebo ho používat jen doma přes kanape!Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Halina Pawlowská

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, moderátorky, nadváha, obezita, spisovatelky, Halina Pawlowská, Halina Pawlowská obezita, vydavatelky, halina, halina pawlowská problémy s váhou, halina pawlowská nadváha, halina pawlowská šaty, halina pawlowská oblečení
TOPlist