Hádejte, co chce Kim Kardashian za porod dítěte!

23.11.2015

Americká celebrita číslo jedna, Kim Kardashian (35) určitě netrpí nějakou chudobou. Ale je chytrá a svému manžílkovi Kanye Westovi (38) pořádně připomene, že je na ní celá námaha s těhotenstvím a porodem dítěte, chce po něm pořádný dar!

Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia.cz

Kim je těhotná již podruhé, porodit by měla v prosinci. Vždy dávala jasně najevo, že těhotenství je pro ni ta nejhorší věc na světě. Všechna ta námaha, nemožnost pořádně se obléci… A tak nechce po manželovi nic jiného než diamantový obojek od předního designera šperků Lorraina Schwartze!

Pro přebohatého Kanye to ale bude maličkost. Kim tvrdí, že tohle její přání je přece úplně normální: „Jedna kamarádka chce diamantový prsten, další zase nové auto...“

A je zcela jasné, že se Kim dočká. „Ženy jsou ty, kdo musí prodělat celé těhotenství a nosit se s dítětem! A tak je jedině smysluplné, když dostaneme něco, co dokáže, jak úžasné jsme!“ zabrousila do vod feminismu Kim. 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kim Kardashian, Kanye West

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, americké modelky, Kim Kardashian foto, Kim Kardashian dítě, Kanye West dítě, Kim Kardashian porod, modelky USA, Kanye West manželka, Kim Kardashian muž, Kim Kardashian déti, Kim Kardashian manžel, Kim Kardashian fotografie, Kim Kardashian online, Kanye West žena
TOPlist