Guy Ritchie skáče metr vysoko - snoubenka mu porodila dceru!

30.11.2012

Britský režisér se stal počtvrtém otcem a po třech synech konečně dočkal holky! Guy Ritchie (44) může děkovat hlavě své snoubence Jacqui Ainsley, která tento týden v Londýně porodila své druhé dítě!

guy
Jacqui Ainsley a Guy Ritchie
Foto: profimedia.cz

Guy Ritchie (44), který už se současnou partnerkou vychovává ročního syna Rafaela, tak má konečně dceru, což si jistě přál z celého srdce. Jméno dívky zatím nebylo zveřejněno. Z manželství se zpěvačkou Madonnou má totiž také jen dva syny - Rocca Johna (12) a adoptovaného Davida Bandu (7).

Čtěte také

Britský tvůrce, který v minulém roce uvedl do kin film Sherlock Holmes: Hra stínů, a ujme se též režie akčního snímku The Man from U.N.C.L.E. Guy Ritchie však vedle uměleckých počinů chystá jeden skutek rodinný - hodlá si co nejdříve vzít svou milenku, modelku Jacqui Ainsley, která je matkou jeho dvou dětí.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Guy Ritchie

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, krásky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, britské celebrity, britské krásky, britské modelky, zahraniční režiséři, režiséři, britští režiséři, Guy Ritchie fotky, Guy Ritchie milenka, Jacqui Ainsley fotky, Jacqui Ainsley sexy, Guy Ritchie otec, Guy Ritchie partnerka, Guy Ritchie přítelkyně, Guy Ritchie foto, Jacqui Ainsley foto, Jacqui Ainsley narození dcery, Guy Ritchie dcera
TOPlist