Gin to je moje gusto! Madonna vyfotila pubertálního syna s lahví

07.01.2014

Madonna se rozhodně americké sociálky nebojí! Nedávno se totiž na jejích stránkách na sociální síti objevila fotka, na které třináctileté děti včetně jejího syna pózují s lahvemi alkoholu.

Madonna
Zdroj: Profimedia

Madonnin syn Rocco ukázal, že i když je synem nejznámější zpěvačky na světě, jde stále o klasického puberťáka. Na internet se totiž z Instagramu dostala silvestrovská fotka, na které Rocco hrdě pózuje se svými kamarády. Na tom by nebylo nic tak pozoruhodného, ale jde o to, že každý z nich třímá v ruce hrdě láhev tvrdého alkoholu, zatímco kamarádi se chlubí vodkou, Rocco dal přednost ginu.

Pod fotkou se skví komentář nadšené matky Madonny: „Party právě začala!“. Silvestra trávila Madonna se svými dětmi ve švýcarských Alpách, v milionářském středisku v Gstaadu.

Čtěte také

Reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. „O alkoholu bys neměla žertovat!“, zaznívaly hlasy. A Madonna musela vysvětlovat a vymlouvat se: „Ale no tak, vždyť je to legrace! Klídek!“. Šlo prý jen vtípek a rozhořčení kritici by měli najít ztracený smysl pro humor.

Kluci tedy žádný alkohol nepili a bavili se zřejmě tak, že si stavěli sněhuláka a pak si šli zahrát piškovorky. Přesně to, co by člověk od puberťáků se šátkem kolem čela a pěkně drsných výrazů jeden očekával!

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
7 antifanoušků
Celebrity:
Madonna

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Skandály,

Tagy:
party, madonna syn, madonna syn alkohol, šokující foto, šokující foto celebrit, amatérské fotky celebrit, opilí teenaageři, Madonnin syn Rocco, Madonna syn lahev
TOPlist