Gigi Buffon má opět kluka!

13.01.2016

Tak a je to jasné! Nejslavnější italský brankář Gigi Buffon (37) umí dělat jen kluky! Ten třetí se mu narodil právě před pár dny, porodila ho jeho milenka Ilaria.

Alena Šeredová
Zdroj: profimedia.cz

Není to tak dávno, co tvořil Gigi pár s Alenou Šeredovou (37), ostatně svatbu měli před pár lety. Nyní má každý z nich nového partnera, první se ale spustil Gigi, a to s o pár let starší italskou televizní hvězdou, Ilarií Damico, sportovní komentátorkou.

A jejich láska byla plodná, před pár dny Ilaria porodila Gigimu dalšího chlapečka, tentokrát se jmenuje Leopold Matteo. Illarii i chlapečka si Gigi odvedl hrdě domů, porod byl bez komplikací.

Stále se spekuluje o tom, zda je těhotná také Alena Šeredová, která chodí s dědicem automobilky Fiat. A právě s ním by měla čekat své třetí dítě… 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Gianluigi Buffon, Alena Šeredová

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
ceske modelky, Alena Šeredová foto, italští fotbalisté, Alena Šeredová novinky, Alena Šeredová rozvod, Gigi Buffon nevěra, Gigi Buffon milenka, Alena Šeredová děti, Alena Šeredová fotografie, Alena Šeredová online, Gigi Buffon rozvod, Gigi Buffon syn, Gigi Buffon další syn, Gigi Buffon kluk, Gigi Buffon děti, Leopold Matteo, Alena Šeredová exmanžel, Alena Šeredová bývalý muž, italští brankáři, Ilaria Damico, Ilaria Damico syn, Ilaria Damico porod
TOPlist