Ghostbusters jsou tady! Tentokrát budou duchy krotit tyto dámy!

16.07.2015

Krotitelé duchů a jeho pokračování byl velmi úspěšný film, který si na přelomu osmdesátých a devadesátých let získal obrovské množství fanoušků. Ti budou jistě nadšeni z toho, že se už brzo chystá jejich pokračování, trojicí krotitelů duchů ale nebudou muži, nýbrž ženy!

Foto: Twitter / Paul Feig

Film se začal natáčet již toto léto, do kin by měl vtrhnout v průběhu roku 2016. Film bude režírovat a na scénáři se podílí Paul Feig, režíroval třeba seriál Kancl a Tráva, a na původní film prý nechce skoro nijak navazovat, naopak, chce vytvořit zcela nezávislou dějovou linii.

Duchy budou krotit tedy krotitelky Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones a Kate McKinnon a podle prvních fotek a videa, ve kterém lidé padají oknem, půjde o film plný akce. Melissa McCArthy má již s podobným žánrem ostatně zkušenosti, nedávno měl premiéru film Spy 2, ve kterém hraje vedle Juda Lawa a Jasona Stathama. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Melissa McCarthy, Kristen Wiig

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Krotitelé duchů pokračování, Krotitelé duchů youtube, Ghostbusters film, Ghostbusters foto, Ghostbusters pokračování, Ghostbusters online, Ghostbusters fotografie, Ghostbusters 2016, Ghostbusters 2016 trailer, Ghostbusters herečky, Ghostbusters hlavní herečky, Ghostbusters postavy, Ghostbusters role, Ghostbusters 2016 online, Ghostbusters 2016 video, Krotitelé duchů 2016, Krotitelé duchů 2016 youtube
TOPlist