Geri Halliwell se nemůže dočkat své veselky, nepřejícím příbuzným navzdory…

17.05.2015

Říká se, že nepovedená svatba znamená povedené manželství. Pokud to skutečně platí, vypadá to, že si Geri Halliwell (42) zadělává na dlouholetý vztah bez poskvrnky. Její svatba už dopředu věští možné komplikace.

Geri Halliwell
Zdroj: Instagram

Geri si bere Christiana Hornera, šéfa stáje Red bull Formule 1 a už dopředu ví, že jeho rodiče svatbě nepřejí. A to tak moc, že se jí odmítají zúčastnit. Nemohou mu totiž zapomenout, že kvůli Geri opustil svou dlouholetou bývalou partnerku. A nepřijedou ani všechny „Spajksky“.

Ty ne z toho důvodu, že by nechtěly, ale kvůli svému narvanému rozvrhu. Mel C (41) a Victoria Beckham (41) jsou totiž mimo Británii, a tak se nemohou obřadu zúčastnit. Geri však doprovodí k oltáři děti Spajsek. Mimo jiné třeba velmi roztomilý osmiletý synek Emmy Bunton (39) Beau! 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Geri Halliwell

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, zahraniční zpěvačky, britské celebrity, brtiské zpěvačky, Ginger Spice, svatby celebrit, Geri Halliwell foto, Geri Halliwell sexy, Geri Halliwell milenec, zahraniční celebrity novinky, Geri Halliwell fotografie, Geri Halliwell manžel, Geri Halliwell partner, Geri Halliwell Instagram, Geri Halliwell vztah, Geri Halliwell obřad
TOPlist