Gérard Depardieu dostal za řízení v opilosti mastnou pokutu!

24.06.2013

Herec byl za loňskou jízdu pod vlivem potrestán šestiměsíčním zákazem řízení a pokutou 4 tisíce eur! Gérard Depardieu (64), který se před půl rokem vzdal francouzského občanství, tak jistě bude rozsudek pařížského soudu považovat za formu pomsty ze strany jeho bývalé země!

Gérard Depardieu
Zdroj: Profimedia.cz


Gérard Depardieu (64) se loni v listopadu proháněl po francouzské metropoli na mopedu a když z něj sletěl jak zralá hruška, tak mu policie po pádu naměřila 1,8 promile alkoholu v krvi, což je poněkud chucpe. A vzhledem k tomu, že zákon povoluje maximálně 0,5 promile, hrozila herci pokuta až 4 500 eur a až dva roky vězení.

Čtěte také

Známý milovník vína ale měl štěstí, protože soud vyhověl prokuratuře, která požadovala pokutu jen 4 000 eur a desetiměsíční zákaz řízení. Gérard Depardieu dal navíc najevo, že ho rozsudek moc nezajímá, neboť se nedostavil ani k jednomu ze tří soudních stání, ani k pátečnímu vynesení rozsudku.

Čtěte také


Francouzsko-ruský bard má totiž plné ruce práce s natáčením filmů ve své nové zemi, tedy v Rusku, a tak nemá čas létat do Paříže, aby si vyslechl nějaké soudní rozsudky od státu, který mu chtěl napařit milionářskou daň! To je pod jeho rozlišovací schopnost!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Gérard Depardieu

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, ruské celebrity, francouzské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, youtube com, francouzští herci, ruští herci, Gérard Depardieu foto, Gérard Depardieu alkohol, Gérard Depardieu fotky, Gérard Depardieu skútr, Gérard Depardieu pokuta, Gérard Depardieu nehoda, Gérard Depardieu soud, Gérard Depardieu řízení v opilosti, Gérard Depardieu opilost
TOPlist