Gerard Depardieu bude bydlet v Rusku v ulici Demokracie!

22.02.2013

Trocha ironie nikoho nezabije! Bývalý francouzský herec a profesionální daňový exulant dostal ve své nové zemi adresu snů! Gerard Depardieu (64), který pořád mluví o tom, že Rusko je nejdemokratičtější stát na světe, se dočkal zadostiučinění - bude "bydlet" v ulici Demokracie v Saransku.

Gérard Depardieu
Zdroj: Siebbi, wikipedia.org

Gérard Depardieu (64), který začátkem ledna získal ruské občanství, dostane podle agentury Ria Novosti trvalé bydliště v ulici Demokracie (rusky Demokratitcheskaïa) v městě Saransk v regionu Mordovia. Jak známo, představitelé této republiky nedávno nabídli herci post ministra kultury, který zatím s díky odmítl ...

Čtěte také

Francouzský, pardon francouzsko-ruský herec, je zatím oficiálně "ubytován" u rodiny svého dlouholetého přítele, rodáka z Mordovie a ředitele tamního filmového archivu Nikolaje Borodačeva. Zda mu ruské úřady schválně vybraly tuto adresu, nebo je to jen součást divadýlka o emigraci, není jasné.

Čtěte také

Gérard Depardieu, který z Francie odešel kvůli vysoké milionářské dani, totiž v reálu bydlí v jednom belgickém městečku, kousek od hranic s jeho rodnou zemí. Na svou demokratickou "ruskou" adresu asi bude jezdit jen kvůli novinářům a fotografům, kterým vždycky zapózuje a pronese něco v tom smyslu, jak je to Rusko krásné. A v ruštině přirozeně!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Gérard Depardieu

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, ruské celebrity, francouzské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, youtube com, francouzští herci, ruští herci, Gérard Depardieu foto, Gérard Depardieu fotky, Gérard Depardieu stěhování, Gérard Depardieu daňová zátěž, Gérard Depardieu nízké daně, Gérard Depardieu Rusko, Gérard Depardieu ruský pas, Gérard Depardieu ruské občanství, Gérard Depardieu ruština, Gérard Depardieu ulice Demokracie
TOPlist