George Lucas před sedmdesátkou zplodil své první dítě!

13.08.2013

Náhradní matka porodila minulý pátek slavnému filmaři a jeho manželce dceru, která dostala jméno Everest! George Lucas a Mellody Hobson, kteří se vzali před dvěma měsíci, se tak mohou radovat ze svého prvního společného potomka.

George Lucas
Zdroj: nicolas genin, wikipedia.org


George Lucas (69) a o čtvrt století mladší Mellody Hobson (44) se v pátek 9. srpna stali rodiči dcery, které dali jméno Everest (asi jakože je to nejvyšších vrchol, kterého kdy v životě dosáhli). Dítě jim donosila a porodila náhradní - tzv. surogátní - matka, jejíž jméno neprozradili.

Čtěte také

Otec série Hvězdné války je sice již otcem tří potomků - Amandy (32), Katie (25) a Jetta (20), ale ve všech případech jde o děti, které adoptoval buď sám nebo s první manželkou, střihačkou Marcií Lucas (68). Teprve dcera Everest jeho prvním biologickým dítětem.

Čtěte také


Mellody Hobson, která pracuje jako prezidentka Ariel Investments, a je předsedkyní správní rady studií DreamWorks a mocnou finanční přispěvatelkou CBS, si geniálního tvůrce vzala po sedmileté známosti letos 22. června na jeho ranči Skywalker v Kalifornii.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
George Lucas

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, George Lucas foto, George Lucas Hvězdné války, George Lucas fotky, George Lucas Star Wars, George Lucas partnerka, George Lucas narození dcery, George Lucas první potomek, George Lucas první dítě, George Lucas dcera Everest, George Lucas manželka, George Lucas rodina
TOPlist