George Clooney opustil přítelkyni kvůli nezájmu o rodinu!

29.03.2011

Americký herec George Clooney (49) a italská modelka Elisabetta Canalis (32) se rozešli! Důvodem rozchodu bylo, že starý mládenec svou milenku žádal, aby mu porodila dítě!


Elisabetta Canalis a George Clooney
Foto: nicolas genin, wikipedi.org

George Clooney (49), kterému už v jeho věku jaksi tikají biologické hodiny, chtěl založit rodinu, jenže Elisabetta Canalis (32) něco takového odmítala, protože si prý těhotenstvím nechtěla kazit postavu.

Starý mládenec si sice rád užíval s mladými milenkami, ale na stará kolena si asi uvědomil, že by rád po sobě něco zanechal. Itaslká kráska ovšem vždy prohlašovala, že není mateřský typ a naposledy v jednom rozhovoru dokonce řekla, že mateřský instinkt plně uspokojují její psi. A to George už nevydržel.

Čtěte také


George Clooney byl už jednou ženatý v letech 1989-1993 s Taliou Balsam a z tohoto vztahu nemá žádné děti. Navíc po rozvodu prohlásil, že už se nikdy neožení. Tentokrát to však vypadalo, že by byl kvůli rodině ochoten si italskou krásku vzít.

Teď se bude muset poohlédnout po takové, která má chuť zakládat rodinu ... Však jich je v Itálii, kde herec většinu času žije, víc než dost!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
George Clooney, Elisabetta Canalis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, filmy, Zahraniční celebrity, nahé modelky, zahraniční modelky, Nahé celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, George Clooney video, George Clooney foto, George Clooney photo, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, italské modelky, režiséři, Elisabetta Canalis fotky, italské celebrity, Elisabetta Canalis sexy photos, Elisabetta Canalis photos, nahé italské modelky, George Clooney role, George Clooney sex, George Clooney touha, George Clooney rozchod, George Clooney milenka, George Clooney partnerka, George Clooney lover, George Clooney split up, George Clooney break up, George Clooney přítelkyně, Elisabetta Canalis rozchod, Elisabetta Canalis break up, Elisabetta Canalis split up
TOPlist