George Clooney má novou holku - bývalou zápasnici wrestlingu!

08.08.2011

George Clooney (50) si už našel náhradu za italskou milenku, která po něm chtěla rodinu! Novou vyvolenou vyhlášeného svůdníka se stala americká herečka a bývalá profesionální zápasnice wrestlingu Stacy Keibler (32).


George Clooney to bere hákem!
Foto: Nicolas Genin, wikipedia.org

Zapřísáhlý starý mládenec George Clooney (50), který před měsícem opustil italskou herečku a modelku Elisabettu Canalis, po rozchodu dlouho netruchlil. Jako správný macho si hned našel novou přítelkyni, kterou se tentokrát stala bývalá zápasnice wrestlingu.

Stacy Keibler (32) zná prý amerického herce již delší dobu, ale teprve teď to mezi nimi začalo opravdu jiskřit. George Clooney už údajně pozval přebornici v drsném sportu do svého prázdninového sídla u jezera Como. Takže ruka v rukávě?


Stacy Keibler

Bývalá milenka Elisabetta Canalis (32) dostala kopačky poté, co se v jednom rozhovoru vyjádřila, že by chtěla se svým přítelem založit rodinu. George Clooney, který byl už jednou ženatý, se však kdysi zařekl, že do chomoutu už nikdy nevleze. Tvrzení jeho milenky ho asi dost vystrašilo, a tak ji pustil k vodě. Stacy Keibler zatím podobné řeči nevede ...

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
George Clooney, Stacy Keibler, Elisabetta Canalis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, George Clooney video, George Clooney foto, George Clooney photo, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, zápasnice wrestlingu, George Clooney sex, George Clooney rozchod, George Clooney milenka, George Clooney partnerka, George Clooney lover, George Clooney split up, George Clooney break up, George Clooney přítelkyně, George Clooney nová milenka, George Clooney nová přítelkyně, George Clooney wrestling
TOPlist