Gangster Squad: Josh Brolin a Ryan Gosling jsou Lovci mafie!

30.01.2013

Režisér filmu Zombieland změnil žánr a natočil stylovou retrogangsterku ze čtyřicátých let! V hlavních rolích dramatu Gangster Squad – Lovci mafie se objeví Josh Brolin a Ryan Gosling jako neúplatní muži zákona a Sean Penn jako hlavní záporák!

squad
Foto: Warner

Píše se rok 1949 a v Los Angeles vládne nelítostnou rukou gangster a brooklynský rodák Mickey Cohen (Sean Penn). Řídí většinu nelegálních aktivit ve městě, včetně obchodu s drogami a zbraněmi, prostituce či nelegálního sázení. O jeho ochranu se starají nejen jeho kumpáni, ale také podplacená policie a zkorumpovaná politická elita.

Mickey má v podstatě pod kontrolou veškeré místní orgány, které by jej mohly ohrozit. Výjimku by snad mohla představovat tajná jednotka losangeleské policie, kterou společně vedou John O'Mara (Josh Brolin) a Jerry Wooters (Ryan Gosling), které dá dohromady snaha zničit Cohenův svět.

Film, který je údajně z části inspirován velmi populární hrou „Mafia“, natočil režisér Ruben Fleischer, který debutoval v roce 2009 úspěšnou komedií Zombieland. Po nepovedené komedii 30 minut nebo méně (2011) přichází tento tvůrce s naprosto odlišným filmem, v němž se pustil do žánru gangsterského thrilleru.

Jeho třetí celovečerní snímek Gangster Squad je na první pohled moderní kopií slavného filmu Briana De Palmy Neúplatní (1987), i když se děj odehrává v jiném čase a prostoru. Milovníci žánru budou jistě nadšeni, a to i přesto, že v zásadě nejde o nijak vyjímečný film - už proto, že jsme tohle všechno už někde viděli - chladně drsní muži, jedna femme fatale, černobílé postavy, suché hlášky a střílení v temných ulicích!

Americký krimithriller Gangster Squad – Lovci mafie/Gangster Squad je v českých kinech k vidění od 31. ledna 2013.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Sean Penn, Giovanni Ribisi, Mireille Enos, Emma Stone, Anthony Mackie, Nick Nolte, Michael Pena, Josh Brolin, Ryan Gosling

Filmy:
Gangster Squad – Lovci mafie

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Gangster Squad – Lovci mafie foto, Gangster Squad – Lovci mafie fotky, Gangster Squad – Lovci mafie video, Gangster Squad – Lovci mafie trailer, Gangster Squad – Lovci mafie premiéra, Gangster Squad – Lovci mafie ukázka, Gangster Squad – Lovci mafie film, Gangster Squad – Lovci mafie drama, Ruben Fleischer režie, Ruben Fleischer film, Ruben Fleischer Gangster Squad
TOPlist