FTV Prima spustí nový kanál Prima Zoom zaměřený na dokumenty!

31.10.2012

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila společnosti FTV Prima licenci k provozování jejího čtvrtého kanálu! Nová stanice s názvem Prima Zoom nabídne výhradně dokumentární program zaměřený na filmy, seriály či magazíny.

prima
Foto: FTV Prima

Licence na nový kanál, který rozšíří stávající stanice Prima Family, Prima Cool a Prima Love, udělila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na 12 let. Program Prima Zoom může vysílat celý den při minimálním limitu 15 hodin denně. Začátek vysílání zatím nebyl stanoven.

Čtěte také

FTV Prima, která se od 1. ledna 2012 nazývá Prima Family, letos v pololetí dosáhla podle údajů téměř osmnáctiprocentního podílu na sledovanosti. Podíl Prima Cool a Prima Love tvoří necelé čtyři, respektive 2,2 procenta. Prima také plánuje speciální kanál jen pro mladé diváky.

Konkurenčních kanálů je stále víc - v červenci zahájila vysílání TV Nova kanálu Fanda zaměřeného na mužské publikum, v červnu navíc začala vysílat rodinná televize Pohoda, která má plnohodnotný program nabídnout až o Vánocích a naposledy se v éteru zjevila TV Pětka.

Kategorie:
Televize,

Tagy:
televize, TV Prima, dokumenty, televizní stanice, Prima Cool, Prima Love, Prima Family, televizní kanály, TV Prima vysílání, TV Prima kanál pro mladé, FTV premiéra, české stanice, české kanály, kanály, Prima Zoom, Prima Zoom vysílání, Prima Zoom nový kanál, Prima Zoom nová stanice, Prima Zoom licence, dokumentární kanál
TOPlist