Frontman kapely Kiss Gene Simmons se oženil!

02.10.2011

Slavný "šklebící se Kissák" Gene Simmons (62) vlezl dobrovolně do chomoutu! Jeho vyvolenou se stala dlouholetá přítelkyně,  bývalá modelka a playmate Shannon Tweed (54), které řekl ANO po osmadvaceti letech vztahu!

Gene Simmons
Zdroj: wikipedia.org


Baskytarista a zpěvák skupiny Kiss Gene Simmons (62) si vzal svou o osm let mladší milenku Shannon Tweed (54) v sobotu večer během obřadu pod širým nebem u hotelu Beverly Hills v Los Angeles. Svatby se zúčastnilo zhruba 400 hostů včetně zakladatele Playboye Hugha Hefnera, kterému nevěsta utekla v červnu od oltáře.

Sňatek se v zásadě odbyl v tradičním duchu, snoubenci si ale sepsali vlastní svatební slib. Když pak Gene Simmons řekl ano (což ještě před měsícem odmítal!), přítomní hosté začali jásat.


Čtěte také

Zakladatel slavné americké kapely má s přítelkyní už dvě dospělé děti - syna Nicka (22) a dceru Sohpie (19), která zřejmě podědila hudební talent, neboť rodičům zazpívala k prvnímu manželskému tanci.

Gene Simmons na koncertech Kiss často vystupoval v kostýmu démona, plival oheň a umělou krev a samozřejmě vyplazoval svůj mrštný jazyk. Svatební obřad se kupodivu obešel bez těchto propriet. Že by tak nastal soumrak jeho rebelství?

 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Gene Simmons, Shannon Tweed

Interpreti:
KISS

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěváci, američtí zpěváci, svatba celebrit, Gene Simmons nahý, Gene Simmons fotky, Gene Simmons video, Gene Simmons fanynka, američtí kytaristé, zahraniční kytaristé, skupina kiss, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, Gene Simmons svatba, Gene Simmons sňatek, Gene Simmons milenka, Gene Simmons partnerka, Shannon Tweed, Shannon Tweed foto, Shannon Tweed fotky
TOPlist