Francouzský film Druhý svět nabízí mystérium a lá David Lynch!

08.12.2010

Do českých kin vstoupil snímek, který pojednává o nebezpečné počítačové hře! Franouzský režisér Gilles Marchand (1963) natočil drama plné náznaků a tajemna.


Foto: filmeurope.cz

Je léto na jihu Francie. Gaspard je šťastný dospívající mladík, který dělí svůj čas mezi své kamarády a svoji přítelkyni Marion. Ale Gaspard potká Sam a jeho život se obrátí naruby. Sam je totiž fascinující mladá žena, která hledá ve virtuální hře „Black Hole“ partnera, který s ní bude chtít umřít ...Mysteriózní film Druhý dech (Black Heaven) je teprve druhým celovečerním snímkem režiséra, který v roce 2003 natočil jako svůj debut thriller Kdo zabil Bambi? Inspirace dílem amerického režiséra Davida Lynche je v jeho filmech víc než zřetelná.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Melvil Poupaud, Grégoire Leprince-Ringuet, Louise Bourgoin

Interpreti:
Black Heaven

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, zahraniční herečky, francouzské celebrity, zahraniční herci, youtube video, youtube com, francouzské herečky, francouzští režiséři, francouzští herci, francouzský film, Druhý svět trailer, Druhý svět, Druhý svět video, Druhý svět ukázka, Druhý svět film, Druhý svět snímek, Pauline Etienne, Pierre Niney, francouzské filmy, Black Heaven film, L'autre monde, L'autre monde film, Gilles Marchand, Gilles Marchand film
TOPlist