Fotka ženy v bikinách obletěla svět! Od modelky se ale něčím liší…

28.03.2015

Rachel Hollis se rozhodla na dovolené vyfotit na pláži v bikinách a fotku umístit na svůj Facebook. Na tom by rozhodně nebylo nic tak zajímavého, fotek dívek v bikinách je plný Facebook. Fotka zcela neznámé ženy ale začala po internetu kolovat a získala 300 000 „lajků“! Čím to?

Zdroj: Reprofoto

Rachel nevypadá vůbec zle, má milou tvář, štíhlou postavu, dlouhé vlasy… Pokud se však svlékne, je jasné, že je matkou. Její břicho totiž nese jasné známky toho, že byla několikrát těhotná a že se kůže prostě nedokázala obnovit. Rachel měla skutečně tři děti, a to miminka značných rozměrů, což sebou neslo jasné následky.

„Mám jizvy a mám strie. Přesto nosím bikini. Mám břicho, které je ochablé, protože nosilo tři obrovské děti. Mám pokleslý pupík, což jsem ani nevěděla, že je možné a nosím bikini. Nosím bikini, protože jsem pyšná na tohle tělo a na každou jeho jizvu.

Nosím bikini, protože jediný muž, na jehož názoru mi záleží, ví, čím jsem prošla a ten samý muž říká, že nikdy neviděl někoho více sexy… Máme jizvy, máme strie, máme to, co jsme si zasloužily. Noste tohle tělo s pýchou!“ radí Rachel všem ženám, které na její poselství rozhodně slyšely.

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexy ženy, ženy v plavkách, ženy v bikinách, Facebook, fotky z dovolené, těhotenství, zralé ženy, viral, bikini foto, sexy ženy foto, virální fotky, Rachel Hollis, Rachel Hollis foto, Rachel Hollis Facebok, Rachel Hollis bikini, ženské tělo, virální fotografie, fotky ženského těla, amatérské fotky
TOPlist