Fňuk, fňuk! Martin Kocián byl vyhozen z kapely Lunetic!

15.11.2013

Blonďatý zpěvák dostal za uši, vlastně dostal padáka od ostatních členů skupiny kvůli údajné nespolehlivosti! Martin Kocián se totiž jednoho dne před půl rokem sbalil a bez předchozího upozornění odjel do zahraničí. A kluci z Luneticu jsou na tyhle věci psi - jak někdo půl roku chybí, už za něj hledají náhradu!

Martin Kocián
Zdroj: Česká televize

Martin Kocián (37), který měl v minulosti problémy s drogami (především s pervitinem), si prý odcestoval do Anglie tzv. "vyčistit hlavu", což by ve slangu drogových bossů taky může znamenat, že si odjel pro nějakej super matroš!

Jeho tři kolegové - Václav Jelínek, Aleš Lehký a David Škach, se proto rozhodli, že další šanci tomuto notoricky nespolehlivého členovi už nedají a ze skupiny ho rovnou vykopli. Takže pozor - od této chvíle Měsíčňani hrají jen ve třech, milé fanynky!

Čtěte také

Kdysi slavná chlapecká (dnes už spíš stařecká?) kapela Lunetic existovala v letech 1995 až 2003 a rozpadla se právě kvůli drogové závislosti Martina Kociána.

V roce 2008 se sice pánové zase dali dohromady, ale na dřívější megaúspěchy už jaksi nenavázali. Holt, éra písní Máma, Only you nebo Ať je hudba tvůj lék je prostě nenávratně pryč!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Martin Kocián

Interpreti:
Lunetic

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, Martin Kocián foto, Martin Kocián video, Martin Kocián Lunetic, Martin Kocián drogy, Martin Kocián pervitin, Martin Kocián hudba, Martin Kocián videoklip, chlapecké kapely, chlapecké skupiny, Martin Kocián fotky, Martin Kocián konec v kapele, Martin Kocián závislost, Martin Kocián vyhazov z kapely
TOPlist