Finalistky České Miss si vyzkoušely luxusní večerní šaty!

26.03.2012

Čtrnáct krásek, které budou bojovat o korunku královny krásy, se pekelně připravuje a soustředí! Jednou z nejočekávanějších disciplín bude opět přehlídka večerních šatů a finalistky tentokrát obleče pražský butique Obsession, který tím představí značku Temperley London.

miss
Foto: Česká Miss

Co myslíte, že mají společného vévodkyně z Cambridge Kate Middleton, Demi Moore, Jennifer Lopez, Heidi Klum, Reese Witherspoon, Emma Watson, Beyoncé, Rihanna a finalistky České Miss 2012? Všechno a nic! Vždyť naše krásky nejsou žádné hvězdy stříbrného plátna, ani popové hvězdičky!

I když jednu věc ano! Kromě toho, že to jsou všechno pohledné ženy, tak všechny si oblíbily britskou značku Temperley London. Tento brand zaznamenal první velký úspěch před dvanácti lety na londýnském Fashion Weeku, kde sklidil vlnu nadšení.

miss
Foto: Česká Miss

Za tuto relativně krátkou si tato značka stačila dobít srdce mnoha žen a dívek, a jak známo, mnoho zástupkyň něžného pohlaví jsou pořádné parádnice! Modely tohoto módního domu se vyznačují jednoduchou nadčasovou elegancí, která podtrhuje ženskost.

Filozofie zakladatelky této značky Alice Temperley je totiž motto "dokonale ctít potřebu ženy". A to nemusí znamenat jen "tamto"! Značku Temperley London na České Miss představí butique Obsession a na tuzemském trhu se prý jedná o žhavou novinku. Dokonce tak žhavou, že se holkám zapalujou lejtka!

miss
Foto: Česká Miss

O tom, která z finalistek získá největší sympatie a tím i titul Česká Miss 2012 se rozhodne v průběhu slavnostního finálového večera, který se bude konat 31. března v Hudebním divadle Karlín a živě jej odvysílá TV Prima Family.

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, sexy dívky, České celebrity, Sexy modelky, modelky v plavkách, Missky, dívky v plavkách, finalistky Miss, missky fotky, semifinále, česká miss fotky, Česká Miss 2012, castingy české miss, finalistky Miss 2012, finalistky České Miss 2012
TOPlist