Finalistky České Miss se rozloučily s Thajskem!

22.01.2012

Krásné české dívky strávily poslední dny svého thajského pobytu v hlavním městě Bangkoku! Finalistky navštívily několik pamětihodností, včetně slavného plovoucího trhu a nakonec daly exotické zemi, v níž pobývaly víc než týden, slavnostní pápá!

miss
Foto: hermina.cz, Česká Miss

Čtrnáct českých krasavic navštívilo v Bangkoku několik historických památek, které toto moderní velkoměsto ukrývá ve svých rušných ulicích. Dívky zhlédly nejstarší chrámový komplex v Bangkoku Wat Pho ze 16. století s Chrámem odpočívajícího Buddhy, jehož zlatá ležící postava měří na výšku 15 metrů a je dlouhá 46 metrů. Tak velkou sochu holky ještě neviděly!

Uvnitř chrámu bylo po obvodu 108 misek, kam lidé vhazují mince pro štěstí. Děvčata samozřejmě neodolala a také naházela do misek celou vejplatu, vlastně jen několik báthů a eur (když ta měna stejně nebude, tak co s ní, že jo?). Ohromil je však také rozlehlý komplex Královského paláce, kde až do roku 1946 žila královská rodina a který zahrnuje desítky budov spolu s nejvýznamnějším palácem Smaragdového Buddhy.


miss
Foto: hermina.cz, Česká Miss

Závěrem si finalistky České Miss nenechaly ujít proslulý floating market - největší plovoucí trh na kanálu řeky Chao Phraya v Bangkoku, kde proplouvaly s gondolami mezi nepřeberným množstvím stánků s čerstvým ovocem, zeleninou či rukodělnými výrobky. Místní obyvatelé po nich natahovali své anorektické ručičky, ale dívky byly nesmlouvavé - už ani jeden báth nevyhodíme do luftu!

A na závěr máme pro holky i čtenáře menší hádanku: Jaký je překlad originálního názvu Bangkoku? No, nebudeme vás napínat - správná odpověď zní: Velkolepé město andělů, nejvyšší úložiště skvostů, sídlo velké a nepřemožitelné, velká a významná říše, nádherné město královsky bohaté devíti vzácnými drahokamy, nejvyšší místo odpočinku králů, Boží útočiště a místo pobytu převtělených duchů. Jednodušší ale je, když budete používat zkráceninu "Město Andělů".

miss
Foto: hermina.cz, Česká Miss

O tom, která z finalistek získá titul Česká Miss 2012, Česká Miss World 2012 a Česká Miss Earth 2012 se rozhodne v průběhu slavnostního finálového večera, který se bude konat 31. března 2012. Diváci toto klání budou moci sledovat doma u televizních obrazovek na TV Prima Family.

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, sexy dívky, České celebrity, Sexy modelky, modelky v plavkách, Missky, dívky v plavkách, finalistky Miss, missky fotky, semifinále, thajsko, česká miss fotky, Česká Miss 2012, castingy české miss, finalistky Miss 2012, finalistky České Miss 2012, soustředění v Thajsku, Česká Miss Thajsko
TOPlist