Finalista Superstar Thomas Puskailer se oženil!

12.09.2011

Slovenský zpěvák Thomas Puskailer (30) si vzal svou dlouholetou přítelkyni! Finalista první řady Česko Slovenské Superstar pojal za manželku anglickou krasavici jménem Abbie (27), s níž chodil už pěkných pár let.

Thomas Puskailer
Zdroj: ShowBiz.cz

Thomas Puskailer (30) a jeho dlouholetá přítelkyně Angličanka Abbie (27) si řekli ANO v neděli v šest hodin večer v bratislavském Primaciálním paláci. Muž, který se v Superstar proslavil spíše svým zářivým úsměvem, než dokonalým zpěvem, se slovenským médiím přiznal, že byl dojat! Následná svatební hostina se konala v luxusní restauraci na nábřeží Dunaje, kam bylo pozváno asi 80 hostů.

Mladý zpěvák a rodák z Londýna se po skončení pěvecké soutěže snažil uchytit také v Česku, ale pravdou je, že se mu daří spíše na Slovensku. Thomas je ovšem ostříleným hudebníkem a objevil se už v hlavních rolích několika muzikálů (Pomáda) a televizních filmů.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Thomas Puskailer

Filmy:
Superstar, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěváci, slovenské celebrity, muzikál, československá superstar, slovenští zpěváci, finalisté superstar, Thomas Puskailer foto, neúspěšní finalisté, Thomas Puskailer, Thomas Puskailer fotky, Thomas Puskailer svatba, Thomas Puskailer sňatek, Thomas Puskailer přítelkyně Abbie, Thomas Puskailer milenka Abbie
TOPlist