Filmpárty: Hanychová bojovala proti AIDS, Krampol vtipkoval!

21.01.2011

Herec a moderátor Jiří Krampol (72) pokřtil knihu fotografií o sobě a počastoval nás několika fóry! Modelka Agáta Hanychová (25) se v roli osvětové pracovnice starala o to, aby se nikdo nenakazil pohlavní chorobou!


Eva Pilarová, Jiří Krampol a Felix Slováček neboli trojice kmotrů!
Foto: showbiz.cz

V pořád již 49. Filmpárty ke snímkům Nevinnost a Gulliverovy cesty se opět konala tradičně v prostorách klubu Občanská plovárna na Malé Straně a jejím hlavními hosty tentokrát nebyli herci z těchto filmů, nýbrž stará garda celebrit v čele s Jiřím Krampolem.


Jiří Krampol naslouchá Evě Pilarové!
Foto: showbiz.cz

Herec a moderátor totiž pokřtil knihu fotografií, které vytvořil jeho kamarád Miloš Schmiedberger. Jako kmotři mu asistovali zpěvačka Eva Pilarová (71), kterou roztržitý moderátor označil za přední dámu (nebylo jasné čeho?) a hudebník Felix Slováček (68). Publikace s předlouhým názvem "Krátce z dlouhého života Jiřího Krampola" je plná barevných snímků oblíbeného komika a jistě velmi čtivá!


Agáta Hanychová a Radim Uzel - osvětová dvojka!
Foto: showbiz.cz

Věkový průměr přítomných celebrit pak snížila modelka Agáta Hanychová, která společně se svým kamarádem, sexuologem Radimem Uzlem představila nový test na HIV, díky němuž si můžete zjistit do jedné minuty, zda jste nakažení! Agáta je propagátorkou nového testu INSTI již delší dobu. Asi ví proč ...


Hynek Čermák
Foto: showbiz.cz

Z herců filmu Jana Hřebejka Nevinnost přišel jen Hynek Čermák, představitel policisty Standy, který řeší případ pohlavního zneužívání, jež se dotýká jeho rodiny. Drama Nevinnost mělo slavnostní premiéru ve středu v pražském kině Lucerna.


Jiří Krampol právě říká fór o muzeu a alarmu!
Foto: showbiz.cz

Jiří Krampol si pak na závěr neodpustil, aby nám neřekl jeden fór od herce Stanislava Zindulky, který se sluší tady zopakovat. Víte, kdy se pozná, že jste starej? Že když odcházíte z muzea, tak začne zvonit alarm! Tak hodně zábavy při prohlížení jeho knihy!

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová, Jiří Krampol, Felix Slováček, Eva Pilarová, Hynek Čermák, Pavel Vrba

Filmy:
Nevinnost

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, české herečky, herci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, fotografové, hudebníci, čeští hudebníci, čeští fotografové, občanská plovárna, Eva Pilarová foto, Eva Pilarová photo, Nevinnost film, Krátce z dlouhého života Jiřího Krampola, Jiří Krampol filmpárty, Jiří Krampol křest, Jiří Krampol kniha, Jiří Krampol vtipy, Jiří Krampol fóry, Jiří Krampol kmotr, Jiří Krampol foto, Jiří Krampol photo, Felix Slováček foto, Felix Slováček photo, Felix Slováček křest, Felix Slováček filmpárty, Eva Pilarová filmpárty, Eva Pilarová křest, Hynek Čermák Nevinnost, Hynek Čermák foto, Hynek Čermák photo, Hynek Čermák filmpárty, Miloš Schmiedberger, Gulliverovy cesty
TOPlist