Filmová událost roku 2018? Pražské maratony Pána prstenů!

04.12.2017

Seznam premiér příštího roku ještě zdaleka není kompletní, fanoušci Středozemě však mají o zábavu postaráno hned zkraje roku. BIO OKO, Kino Aero a kina Lucerna a Světozor pro ně totiž přichystali maratony Pána prstenů!


Pražská kina připomenou 80 let od vydání knižního Hobita.

Až 11 hodin Středozemě

První z rychle se plnících projekcí nabídne kino Světozor už 6 ledna. Akce zde začíná již 11 hodin, což by mohlo některé sedmispáče odradit, důvod je však ryze praktický. Vždyť celková stopáž se blíží k závratným 700 minutám. Jde totiž o maraton rozšířených verzí, logicky jde tudíž o projekci v původním znění s českými titulky.

Až budete během ledna a února potkávat podobně se tvářící lidi, nelekejte se!

Rozšířené verze nabídne 13. ledna i kino Aero, tentokrát až od na sobotu přijatelných 12:00. A na děti a v angličtině méně zběhlé fanoušky slavné trilogie pak myslí BIO OKO. To připravilo maraton jak rozšířených verzí v originále (na 26. ledna), tak kinoverzí s českým dabingem (na 23. února). Úplnou lahůdkou je pak program kina Lucerna, který na 6. ledna přiřadil k trilogii Pána prstenů ještě všechny díly Hobita.

Enormní zájem

Kdo nechce přijít o den strávený s postavami společenstva, měl by si pospíšit! Všechna promítání se rychle plní a lístků zbývá opravdu pomálu. Pro fandy Středozemě však nejde o na dlouhou dobu poslední skvělou zprávu. Vzhledem k nedávno oznámenému seriálu ze světa Pána prstenů se nejspíše můžeme již brzy těšit na pořádnou kupu novinek od Amazonu.

Pokud stále váháte, máme pro vás jednoduchou pomůcku…

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
pán prstenů, Bio Oko, kino světozor, Světozor, pražská kina, filmové maratony, kino, akce v kinech, Pán prstenů maraton, Pán prstenů celá série, Pán prstenů akce, filmové maratony Praha, filmové události, Kino Lucerma, kino Praha
TOPlist