Film Tacho manželů Landových má první videoklip!

25.11.2010

Tvůrci filmu Tacho vypustili do světa videoklip k snímku, který má za týden premiéru! Daniel Landa si ve filmu poprvé v životě zahraje hlavní roli závodníka rally.


Foto: dotkniseduhy.cz

Režisérka Mirjam Landa a její manžel, zpěvák Daniel Landa se po úspěchu filmového muzikálu Kvaska (2008) pustili do druhého filmu. Tentokrát opustili divadelní prkna a vrhli se do víru jednoho nebezpečného sportu - rally. Teď zveřejnili oficiální videoklip k filmu!

Hlavní hrdina filmu - Alex Bold (Daniel Landa), který má nehodu při závodech a jeho těžce zraněný spolujezdec s ním odmítá jet další soutěž, dostane jako náhradníka nezkušenou Lucii (Olga LOunová), kterou si vybere do nejdůležitějšího závodu sezóny. Do všeho se navíc začíná plést slovenský mafián Jožo, který by na stupních vítězů viděl radši sám sebe a jako svého spolujezdce si vybírá špičku v oboru Jula ...Film Tacho slibuje zajímavou podívanou a především dvě pěvecké hvězdy -Olgu Lounovou a Daniela Landu v hlavních rolích. Mladá umělkyně a partnerka zpěváka Xindla X se kvůli roli dokonce nechala obarvit na blond. V dalších rolích uvidíme Rudolfa Hrušínského, Kamilu Magálovou, Romana Pomajba, Martina Havelku a několik dalších britských a slovenských herců.

Film režisérky Mirjam Landové, který se původně jmenoval Dotkni se duhy, bude mít premiéru 2. prosince 2010.

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Martin Havelka, Olga Lounová, Christopher Rithin, Julian Pindar, Roman Pomajbo, Daniel Landa, Rudolf Hrušínský nejml., Rudolf Hrušínský ml.

Filmy:
TACHO

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity, Filmové novinky, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, český film, režisérky, české režisérky, Mirjam Landa, daniel landa video, nový český film, nový film, Dano Dangl, George Georgiou, Tacho film, Tacho teaser, Tacho trailer, Tacho ukázka, Tacho video, Tacho youtube, tacho videoklip, oficiální videoklip, videoklip k filmu
TOPlist