Film "Ošetřovatel" aneb Gorila dává lekce seznamování!

31.08.2011

Rodinná komedie Ošetřovatel útočí pomocí mluvících zvířat na nejnižší, takřka animální pudy! V hlavní roli ňoumy, kterého učí gorila, žirafa a dikobraz, jak má správně sbalit ženskou, se představí Kevin James.


Foto: Falcon

Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese (Kevin James). Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, usoudí, že jedinou jeho možností, jak najít dívku svých snů, je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci.

Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit! Aby Griffina přiměla zůstat, rozhodnou se mu udělit lekce seznamování a dvoření – ve zvířecím stylu ...Režisér Frank Coraci (45) má za sebou už pět celovečerních filmů, vesměs komediálního ražení (Zavražděná nevinnost, Vodonoš, Píseň pro nevěstu, Cesta kolem světa za 80 dní a Klik - život na dálkové ovládání), které si co do průměrnosti nezadají ani s jeho posledním opusem.

Film, v němž zvířata mluví a radí svému ošetřovateli, jak by měl správně sbalit ženu, počítá s tím, že se budeme smát trapným, laciným a provoplánovým vtipům. Na druhou stranu proč ne? Američtí kritici i diváci sice hodnotí film jako lehce slabomyslný a nepříliš vhodný pro děti, ale pokud vás pobaví rada, aby jste při seznámení svou milou označkovali vlastním trusem, je to přesně komedie pro vás.

Americká komedie Ošetřovatel/The Zookeeper má v českých kinech premiéru 1. září 2011.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leslie Bibb, Judd Apatow, Kevin James, Rosario Dawson, Donnie Wahlberg, Jon Favreau, Faizon Love, Adam Sandler, Ken Jeong, Joe Rogan, Thomas Gottschalk, Frank Coraci

Filmy:
Ošetřovatel

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, Sylvester Stallone, youtube video, Cher, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Americo Presciutti, Dan Marshall, Billy Silvia, Ošetřovatel foto, Ošetřovatel film, Ošetřovatel trailer, Ošetřovatel video, Ošetřovatel premiéra, Ošetřovatel ukázka, Ošetřovatel komedie, The Zookeeper, The Zookeeper trailer, The Zookeeper video, The Zookeeper photo, The Zookeeper movie, The Zookeeper film, Frank Coraci film, Frank Coraci movie, Frank Coraci režie
TOPlist