Film Interview, který tak vadil KLDR, je nakonec na internetu!

28.12.2014

Nedávno jsme vás informovali o tom, že vzniká film Interview, který si střílí z totalitní režimu v Severní Koreji, zemi, která brutálně potlačuje lidská práva. KLDR proti filmu velmi aktivně bojovala, snažila se, aby film nebyl nasazen v kinech a vypadalo to, že se to totalitní vládě opravdu podaří. Naštěstí je zde ale internet, který se hrozby krutovládců nezalekne!

Zdroj: Reprofoto

Film vyprodukovala společnost Sony Pictures, hlavní role v něm hrají James Franco (36) a Seth Rogen (32). Mělo by jít o komedii, ale to je právě to, čeho se zlý vládcové bojí. Severní Korea se snažila natáčení filmu zastavit různými cestami. Nejnověji útokem severokorejských hackerů. Toho se zalekli majitelé sítě kinosálů, ve kterých měl být film uváděn, a premiéru stáhli.

Společnost Sony Pictures ale překvapila a film uvolnila na internet, kde si ho mohou za poplatek lidé stáhnout. Pochopitelně se šíří také pirátsky, takže ho vidělo ještě více lidí, než kdyby byl ke shlédnutí pouze v kinech. Takže tenhle tah severokorejským krutovládcům nakonec nevyšel!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
James Franco, Seth Rogen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
americké filmy, americké komedie, USA Interview, The Interview, Kim Čong Un, Kim Čong Un film, Kim Čong Un nový film, Kim Čong Un zabití, Kim Čong Un atentát, Kim Čong Un video, Kim Čong Un youtube, Severní Korea, severokorejské filmy, Severní Korea film, Severní Korea youtube, Severní Korea video, Severní Korea vůdce, nové americké filmy, USA filmy, USA nové filmy, Severní Korea parodie, nové komedie, James Fanco Interview, Interview Kim Čong Un, Seth Rogen Interview, James Fanco nové filmy, James Fanco filmy
TOPlist