Film Hobit je prokletý: Natáčení bylo odloženo kvůli nemoci režiséra!

27.01.2011

Velkofilm Hobit má prostě neuvěřitelnou smůlu, která už hraničí s nějakým neznámým prokletím!Režisér filmu Peter Jackson (49) byl ve středu večer kvůli prudkým bolestem odvezen do nemocnice, kde se podrobil operaci prasklého vředu.


Peter Jackson
Foto: wikipedia.org

Režisér se sice po zákroku cítí dobře, ale výsledkem jeho nemoci je, že začátek natáčení plánovaný na únor, se opět zdrží. Pokolikáté už?

Přípravné práce na tomto projektu, který zřejmě bude nejnákladnějším filmem všech dob, trvají už deset let. Natáčení mělo začít dokonce už v roce 2009, ale kvůli sporům ohledně natáčecích práv a stávce hereckých odborů se vše posunulo o dva roky. Co potká film příště? Snad nezemře někdo z hereckých představitelů ...

Čtěte také


Hobit je stejně jako trilogie Pán Prstenů filmovou adaptací knihy britského spisovatele J.R.R. Tolkiena. Režisér Jackson se rozhodl příběh rozdělit do dvou dílů a do hlavní role Bilba Pytlíka vybral Martina Freemana. V dalších rolích se objeví herci, kteří je ztvárnili už v trilogii Pán prstenů. První díl Hobita by měl mít premiéru v prosinci 2012 a druhý o rok později.

Velkofilm měl původně režírovat mexický režisér Guillermo Del Toro, který nakonec v červnu loňského roku od závazku odstoupil, protože už nemohl dál odmítat či odkládat jiné projekty a čekat, kdy konečně natáčení Hobita začne.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Andy Serkis, Peter Jackson, Martin Freeman, Ian McKellen, Guillermo del Toro, Cate Blanchett, Elijah Wood

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, peníze, novozélandské herečky, hobit, hobit film, filmová adaptace, Guillermo del Toro fotky, Guillermo del Toro photos, Peter Jackson fotky, Peter Jackson photos, MGM, New Line, pán prstenů, nedostatek peněz, novozélandský film, odložeí natáčení, nemoc režiséra, Peter Jackson Hobit, Peter Jackson režie, Peter Jackson film, Peter Jackson fantasy, Peter Jackson nemoc, Peter Jackson odložení, Peter Jackson natáčení, Nový Zéland, Hobit prokletí
TOPlist