Film Čtyřlístek ve službách krále zveřejnil první trailer!

03.12.2012

První celovečerní film s oblíbenými komiksovými hrdiny má premiéru 31. ledna 2013! Populární seriál Čtyřlístek, který letos oslavil už třiačtyřicet let od svého prvního vydání, se dočká filmové podoby!

ctys
Foto: Bio Illusion

Čtveřice z Třeskoprsk - tedy Fifinka, Myšpulín, Piňďa a Bobík - se (když nepočítáme tři krátké animované filmy ze začátku devadesátých let) konečně dostává na filmové plátno - a to v dobrodružném příběhu autorů Josefa a Hany Lamkových a v režii Michala Žabky. Trailer je první ochutnávkou toho, co nás v lednu čeká. Doufejme, že se tvůrci se ctí vypořádají s formátem celovečerního snímku ...

O co v příběhu půjde? Malý výlet do Prahy nabídne Čtyřlístku úžasné setkání – na Karlově mostě je nejdříve přepadne obživlý lev ze sochy Bruncvíka, který je pak zavede do podzemních chodeb pražského Hradu, kde se setkají se samotným císařem Rudolfem!


Slavný císař podnikl cestu časem z minulosti do přítomnosti, protože podle předpovědí věhlasných císařských astrologů jenom Čtyřlístek může získat císaři zázračný kámen mudrců a zachránit tak císaři život i korunovační klenoty, o které usiluje proradný alchymista Kelly.

A tak se rozběhne kolotoč neuvěřitelných střetů, konfliktů a peripetií a Fifinka, Myšpulín, Piňďa a Bobík se dostanou i na císařský dvůr, kde jim doslova půjde o život. Ale nebyl by to Čtyřlístek, kdyby díky svému důvtipu a vynalézavosti nevyřešil všechny nástrahy i nečekané překážky a nezachránil nejen císaře, korunovační klenoty, ale i celou zeměkouli od návratu do doby ledové.

V hlavních rolích zvířecích hrdinů uslyšíme hlasy známých herců - postavy ze Čtyřlístku nadabovali Ondřej Brzobohatý, Tereza Berbarová, Bohdan Tůma, Ivan Trojan, Viktor Preiss a Vladimír Javorský.

Filmy:
Čtyřlístek ve službách krále

Kategorie:
Filmy,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube.com, české filmy, youtube video, čeští režiséři, režiséři, české pohádky, animované filmy, Čtyřlístek ve službách krále film, Čtyřlístek ve službách krále trailer, Čtyřlístek ve službách krále první video, Čtyřlístek ve službách krále pohádka, Čtyřlístek ve službách krále první trailer, Čtyřlístek ve službách krále první ukázka, Čtyřlístek ve službách krále komiks
TOPlist