Festival Sázavafest se stěhuje do Benešova!

28.02.2011

Letošní Sázavafest, který se uskuteční ve dnech 4. až 7. srpna, se bude konat v areálu Zelený ostrov v Benešově! Organizátoři nabídnou nejen nové prostředí, ale také zahraniční i tuzemské hudební hvězdy a dokonce dětský koutek!


Duo The Hurts!
Foto: sazavafest.cz

Hudební festival Sázavafest se letos přesune ze svého téměř tradičního místa v Kácově o pár kilometrů dál do Benešova. Důvodem přesunu je podle pořadatelů bezpečnost návštěvníků. Kvůli loňským problémům s rozvodněnou Sázavou museli předčasně ukončit program na dvou z pěti pódií.

Jde už o čtvrté místo konání v historii festivalu, který se v tomto roce uskuteční již pojedenácté. Akce začínala v Týnci nad Sázavou a poté pokračovala ve městě Sázava.


Alphaville

Jedenáctý ročník ozdobí svou účastí německá elektropopová kapela Alphaville, elektronické duo z Manchesteru The Hurts a domácí dýdžejka Lucca ve společném projektu s kytaristou Michalem Pavlíčkem. Alphaville vedle svých hitů představí také písně z loňského alba Catching Rays On Giant a The Hurts se navíc objeví již 13. března v pražském Lucerna Music Baru.

Již dříve potvrzenými zahraničními účastníky festivalu jsou britští Kosheen, The Subways, dále Nouvelle Vague nebo Belleruche. Žánr Ska bude repzentovat Irie Révoltés, německý punk kapela Green Frog Feet a svou premiéru v Česku tu bude skupina Mad Heads XL z Ukrajiny.


Hurts

Český pop budou na festivalu reprezentovat Chinaski, Nightwork, Wohnout, Charlie Straight nebo Tata Bojs. Dále se na několika jevištích vystřídají Mandrage, Tomáš Klus, Toxique, Rybičky 48, J.A.R. nebo Monkey Business. Společný koncert v Benešově absolvují také Dara Rolins s Danem Bártou. Stejně jako v minulém roce se na Sázavafestu představí houslový virtuóz Jaroslav Svěcený, tentokrát se slovenskou skupinou Cigánski Diabli.


Katastrofální situace na minulém Sázavafestu!

Novinkou na letošním ročníku bude dětský koutek, kde se o děti od dvou let bude starat pedagogicky vyškolený personál. Stejně jako v minulých letech i letos pořádá Sázavafest soutěž Sázavafest Battle, jejíž vítěz si zahraje na jedné z festivalových scén.

Předprodej vstupenek byl zahájen loni 1. prosince. Od 1. března hodnota vstupenky vystoupá na 850 korun plus poplatky. Za tuto částku je limitovaný počet 2000 kusů, po vyprodání se cena opět zvýší. Více informací zde!

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Jaroslav Svěcený, Tomáš Klus, Michal Pavlíček, Dan Bárta

Interpreti:
Alphaville, Rybičky 48, Chinaski, Hurts, Tata Bojs, Monkey Business, Charlie Straight, Wohnout, Toxique, Mandrage, Cigánski diabli, NightWork, J.A.R.

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, youtube, zpěváci, youtube video, hudební festival, youtube com, hudební festivaly, hudebníci, čeští hudebníci, hudební kapely, zahraniční hudebníci, muzikanti, zahraniční kapely, Sázavafest, Sázavafest foto, Sázavafest photo, Sázavafest Benešov, Sázavafest 2011, festival Sázavafest, Sázavafest Zelený ostrov, Benešov, Zelený ostrov, Kácov, Lucca
TOPlist