Festival Rock for People začíná v Hradci Králové!

01.07.2011

Hudební festival se letos uskuteční od soboty 2. do úterý 5. července! Již 17. ročník Rock for People odstartuje kolem půl třetí odpoledne v královéhradeckém areálu Festival park.


Foto: rockforpeople.cz, Sokkky, wikipedia.org

Na letošním festivalu Rock for People se představí 140 kapel a dvacítka „dýdžejů" a návštěvníci se mohou těšit i na dvě desítky divadelních a hudebních vystoupení. Na třech hlavních pódiích – t-music stage, Staropramen Cool Lemon stage a Evropa 2 stage – se vystřídají od 2. do 5. července věhlasné kapely jako Pendulum, My Chemical Romance, Paramore, The Streets, Asian Dub Foundation, Beatsteaks, Molotov nebo Sum 41.

Jako místo oslav svého 20. výročí působení v České republice si vybrala Rock for People mezinárodní organizace Greenpeace,, a tak při té příležitosti vznikne na festivalu tzv. Zelené městečko - druhé epicentrum dění s pestrým programem.


Sum 41

O bezpečí zákazníků se bude starat 250 stewardů čili sekuriťáků - proškolených lidí na 170 pozicích. V případě stanového města s kapacitou až 15 000 návštěvníků je zajištěný dvojnásobný počet umýváren oproti loňsku, posílené ohřívače vody, pravidelný servis toalet i lepší povrch kolem sociálních zařízení. Za loňský přístup k životnímu prostředí byl festival Rock for People dokonce oceněn prvním místem v akci Čistý festival, podporované společností Eko–kom.

V loňském roce přijelo do Hradce Králové 28 a půl tisíce diváků a tento počet očekávají organizátoři také letos.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
The Streets, Kate Nash

Interpreti:
White Lies, Anberlin, Bright Eyes, My Chemical Romance, Bullet for My Valentine, Pendulum, Digitalism, Paramore

Kategorie:
Hudba, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, britské celebrity, hudební festivaly, Sum 41, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, muzikanti, letní festivaly, písničkářky, české festivaly, Hradec Králové, Kate Nash Rock for People, Anberlin Rock for People, britské hudebníci, rockové písničkářky, Rock for People, Asia Dub Foundation, John Butler Trio, The Wombats, Rock for People Hradec Králové, Rock for People 2011, Rock for People festival, Rock for People hudba, Rock for People music, Rock for People kapely, Rock for People hudebníci, Rock for People vystoupení
TOPlist