Festival Natruc Kolín slibuje zajímavý program!

14.05.2013

Oblíbená hudební přehlídka letos vstupuje do šestnáctého ročníku! Tři stage a více jak třicet interpretů si pro vás připravili pořadatelé kultovního hudebního festivalu Natruc, který se koná na Kmochově ostrově v Kolíně. 

natruc
Foto: Promo

Dne 24. srpna 2013, přesně v 11:30, se otevřou brány jednoho z nejkrásnějších festivalových areálů u nás! Kromě tradičního programu, složeného z řady známých a populárních interpretů, se můžete těšit na řadu specialit!

Kolínský festival se stal jedním z devíti festivalů, kde kapela Tata Bojs předevede svůj unikátní projekt k 25. výročí, s názvem Cyklace, aneb Tour Domácí.  

Co však na jiném festivalu nezažijete je vystoupení Kolínského Big Bandu, za doprovodu Ondřeje Rumla a těšit se také můžete na Iné Kafe, Kamila Střihavku, Skyline, Visací Zámek, UDG, Rybičky 48, Imodium , Goodfellas, ZakázanÝ Ovoce, Enter a mnoho dalších!

V programu Kolínského Natrucu se objeví také vítězové soutěže Natruc Talent – kapely Sabrage a K2!

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, zpěváci, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, české kapely, Natruc Kolín, Natruc Kolín festival, Natruc Kolín hosté, Natruc Kolín plakát, Natruc Kolín hudba, Natruc Kolín program, Natruc Kolín kapely
TOPlist