Festival Balaton Sound ohlásil dalších 21 hvězdných jmen!

25.03.2013

Pořadatelé Balaton soundu přidali dalších dvacet jedna jmen do již tak prestižního line-upu! A tak kromě těch největších hvězd taneční scény uvidíte i další originální a čerstvá  jména, která vás určitě nezklamou.

nerwo
Nerwo
Foto: Promo

Je jasné, že po získání prestižního ocenění “Best Medium-sized Festival of Europe” bude festival pod drobnohledem a proto se pořadatelé snaží dostát vysokému očekávání.

Zveřejněný line-up a získaná ocenění jsou dostatečnými zárukami skvělého festivalu a dobrý důvod koupit si již teď vstupenku na celý čtyřdenní Balaton Sound v současnosti a nečekat až do poslední chvíle. Může se totiž stát, že bude vyprodáno.


Jedním z nejzářivějších jmen je DJ Avicii, dýdžej a producent žádaný po celém světě. Jeho tracky lze slyšet na každé párty od zasněženého Laponska až po červencovou pláž na břehu Balatonu. Dále se tu objeví Cee Lo Green, pětinásobný vítěz Grammy, hvězda hip-hopu a R&B, a v současnosti asi nejkreativnější hitmaker v USA.

Dánský DJ Fedde Le Grand, který získal snad úplně každé ocenění, na které si vzpomenete, jako je například v poslední době od “DJ Mag” cenu “International Dance Music Award”, nedávno ohromil své fanoušky skvělým remixem skladby Paradise od Coldplay.

Z Německa dorazí i velmi kreativní a zabavný DJ Solomun, který produkuje hity v neuvěřitelném množství.  Navíc je považován za jedno z nejlepších live Djs, což dokazuje i cena za nejlepší tour na Rio Music Conference. Mimo jiné získal i ocenění pro nejlepšího DJ v loňském roce od MixMagu.

Německý DJ, muzikant a producent Loe Dice se postupně přesunul z hip-hopu až k tech house. Po třech letech se tedy fanoušci opět dočkají jeho skvělého setu a budou moci zjistit, zda je baví současné progresivní techno.

Návětěvníci dále uvidí belgické duo Dimitri Vegas & Like Mike, Kieran Hebden alias Four Tet, zpěvák a producent Curtis Alan Jones, alias Green Velvet, DJ z Detroitu Seth Troxler nebo dvojice krásných a talentovaných australských producentek a “Djanes” NERVO, které jsou inspirací současné elektronické scény.

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, hudební festivaly, hudebníci, zahraniční hudebníci, muzikanti, zahraniční muzikanti, Balaton Sound, Balaton Sound festival, Balaton Sound hudba, Balaton Sound hosté, Best Medium-sized Festival of Europe, maďarské festivaly, hudební přehlídky
TOPlist