Favorit StarDance Ondřej Brzobohatý překvapivě vypadl ze soutěže!

02.12.2013

Ač herec a moderátor v latinskoamerických tancích bodoval u poroty, diváci ho z taneční show svými hlasy vyřadili! Ondřej Brzobohatý a jeho partnerka Eva Krejčířová, kteří byli od začátku považováni za favority, tak ve StarDance překvapivě kočí.

ondrej
Ondřej Brzobohatý a Eva Krejčířová

Foto: Česká televize

Ondřej Brzobohatý a Eva Krejčířová podle odborných porotců v tancích salba a samba předvedli to nejlepší, co mohli. Diváci však svými hlasy dali jasně najevo, že názor poroty úplně nesdílejí a tento taneční pár poslali domů.

Čtěte také


Kritiku sklidila naopak Anna Polívková, která s partnerem Michalem Kurtišem netančila podle poroty sambu, ale spíš pop-sambu.

Překvapivé vyřazení známého herce oplakala nejen jeho taneční partnerka, ale také jeho partnerka životní, tedy modelka Taťána Kuchařová, která na rozdíl od něj v soutěži zůstává.

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ondřej Brzobohatý, Eva Krejčířová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, hudebníci, čeští hudebníci, Ondřej Brzobohatý foto, Ondřej Brzobohatý fotky, StarDance VI, StarDance 2013, Ondřej Brzobohatý taneční soutěž, Ondřej Brzobohatý taneční show, Ondřej Brzobohatý konec v soutěži, Ondřej Brzobohatý vypadnutí, Ondřej Brzobohatý vyhazov ze soutěže, Ondřej Brzobohatý tanec, Ondřej Brzobohatý tancování, Ondřej Brzobohatý StarDance, Eva Krejčířová foto, Eva Krejčířová StarDance, Eva Krejčířová fotky
TOPlist