"Falešná britská královna" přiletěla do České republiky!

23.08.2013

Mary Reynolds, která se již přes dvacet let živí jako dvojnice královny Alžběty II., je konečně tady! "Její královské Veličenstvo", která je díky své podobě velmi uznávanou dvojnicí britské panovnice, včera dorazila do České republiky a ubytovala se v jednom pražském hotelu.

mary
Foto: David Novotný

Mary Reynolds, která se na cestu do Česka se velmi těšila, páč chce ochutnat známý likér Becherovka, se v odpoledních hodinách setkala se starostou města Náchoda a večer si popovídala s držitelem titulu Mister International Ali Hammoudem a s Českým Mužem roku Martinem Gardavským.

mary
Foto: David Novotný

Britská celebrita, která se již přes dvacet let se živí jako dvojnice královny Alžběty II., je v České republice vůbec poprvé. Podle řady odborníků patří ke špičce "dvojnic" a po celém světě ji často vítají davy lidí. A také v jejím případě jsou zapotřebí i bezpečnostní opatření, a téměř stejný protokol jako u samotné královny. 

mary
Foto: David Novotný

Mary Reynolds tvrdí, že ji k její "práci" přivedl její manžel, který říkal, že vypadá jako královna, což potvrzovali i sousedé. A mimochodem - tato dáma, která minulý týden oslavila osmdesátiny (je tedy mladší než samotná Alžběta), překvapivě nemá žádnou plastickou operaci ...

marx
Foto: David Novotný

Mary Reynolds v pátek ochutná českou kuchyni - pro královnu je připraveno menu s bramborovou polévkou, pravou českou svíčkovou s houskovými knedlíky a jablečný závin se zmrzlinou. 

Čtěte také

V pátek večer ji čeká hlavní akce, kvůli které přijela - v Náchodě se zúčastní finálového večera soutěže krásy Muž roku. A v sobotu v poledne pak "královna" odletí zpět do Velké Británie.

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, britské herečky, Muž roku 2013, Mary Reynolds foto, Mary Reynolds fotky, Mary Reynolds královna, Mary Reynolds parodie, Mary Reynolds video, Mary Reynolds Muž roku, Mary Reynolds Alžběta II, Mary Reynolds Česko
TOPlist