Faith No More a The Prodigy odehrají na Rock for People celovečerní koncerty!

23.05.2012

Minimálně 90 minut odehrají v rámci svých setů na blížícím se festivalu Rock for People jeho hlavní hvězdy! Electro-punkeři The Prodigy a crossoverová formace Faith No More tak absolvují prakticky „celovečerní“ vystoupení na úrovni samostatných koncertů.

prodigy
Prodigy
Foto: Promo

Zatímco The Prodigy, připravující pilně novou, dle jejich slov velmi temnou desku, budou ozdobou středy 4. července, Faith No More se svým funky metalem a nekonečnou kolekcí evergreenů završí prostřední festivalový den, čtvrtek 5. července.

Zájem příznivců druhé zmíněné kapely z Velké Británie, Německa, Polska i Slovenska není náhodný. V letní evropské minitour této legendy lze totiž kromě českého festivalu nalézt pouhých osm položek. Hned z Hradce Králové se smečka vedená Mikem Pattonem přesune do Francie a poté do Londýna.

Čtěte také

Nové studiové album The Prodigy by světlo světa mělo spatřit na konci letošního roku. Liam Howlett prozradil pracovní název chystané nahrávky: How To Steal A Jet Fighter. Novinka prý bude oproti poslednímu albu Invaders Must Die, které bylo víc „party“, mnohem tvrdší a temnější. Dalším rozdílem oproti předchozímu albu bude i to, že tentokrát nebudou na něm dominovat kousky vytvořené spoluprací se zvučnými jmény.

Howlett, který na předchozích albech spolupracoval s takovými jmény jako Liam Gallagher, Dave Grohl nebo Juliette Lewis, má v úmyslu tentokrát spolupracovat s umělci „níže na žebříčku popularity“. Ruku k dílu v daleko větší míře přikládají rovněž Maxim a Keef Flint.

Zbrusu nová skladba s názvem Dogbite zazněla už na dubnových koncertech The Prodigy v po strop zaplněných sálech v Bratislavě a Budapešti. Není pochyb, že na Rock for People zazní kromě hitů jako Breathe, Smack My Bitch Up, Voodoo People nebo Invaders Must Die i další ochutnávky z očekávané nahrávky.

Osmnáctý ročník Rock for People proběhne mezi 3. a 6. července ve Festivalparku v Hradci Králové. Vstupenky na letošní ročník jsou do konce festivalu za cenu 1 600 Kč. Pro všechny zákazníky společnosti T-Mobile, která je generálním partnerem festivalu, platí až do zahájení 15% sleva.

Interpreti:
Faith No More, Prodigy

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, hudební festivaly, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, americké kapely, zahraniční kapely, Rock for People, hosté festivalu, Faith No More foto, The Prodigy foto, Faith No More Rock for People, The Prodigy Rock for People, Faith No More fotky, The Prodigy fotky, Faith No More festival, The Prodigy festival, Faith No More Česko, The Prodigy Česko
TOPlist