Exmoderátorka Střepin Andrea Němcová porodila dceru!

01.06.2011

Bývalá moderátorka pořadu Střepiny Andrea Němcová (34) přivedla na svět dceru Bereniku! Hvězda TV Nova porodila svého prvního potomka v pondělí 30. května kolem poledne.


Andrea Němcová
Foto: TV Nova

Andrea Němcová (34) měla komplikovaný porod, a tak musela rodit císařským řezem. Moderátorka nakonec strávila celý jeden den na jednotce intenzivní péče, ale v tuto chvíli je už v pořádku.

Čtěte také


Dcera Berenika, jejímž otcem je současný partner sličné moderátorky, váží 3460 gramů a měří 51 centimetrů. Andrea Němcová odešla z pořadu Střepiny před pár týdny - v sedmém měsíci těhotenství a zatím není jasné, zda se do oblíbené relace vůbec někdy vrátí.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Andrea Němcová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, televizní moderátorky, moderátorky, české moderátorky, youtube video, youtube com, TV Nova, publicistické pořady, moderátorky TV Nova, Andrea Němcová foto, Andrea Němcová photo, Andrea Němcová těhotná, Andrea Němcová odchod, Andrea Němcová Střepiny, pořad Střepiny, Střepiny Nova, Andrea Němcová Nova, Andrea Němcová těhotenství, Andrea Němcová pregnant, Andrea Němcová televize, Andrea Němcová mateřská, Andrea Němcová video, Andrea Němcová porod, Andrea Němcová dcera, Andrea Němcová dcera Berenika, Andrea Němcová komplikace, dcera Berenika
TOPlist