Ewa Farna nahrává píseň ve fiktivním jazyce!

10.06.2010

A není to polština! Zpěvačka roku 2009 Ewa Farna (16) nazpívá jednu svou píseň v tzv. simlish řeči, což je fiktivní jazyk vytvořený na základě série několika počítačových her! Vzhledem k tomu, že je velkou fanynkou The Sims, s chutí se pustila do nahrávání!Ewa si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám a tu se rozhodla přezpívat do této virtuální řeči. Ewa se tak zařadila po bok světových hvězd, jako jsou Depeche Mode nebo Lilly Allen, které v minulosti také nazpívaly jeden ze svých hitů v jazyce Sims.

Hra Sims začala dílem SimCopter, a pokračovalo díly The Sims, The Sims 2 and The Sims 3. Ewa hraje tuto srandu už několik let a něžně jí říká "Simíci". Jazyk Simlish je kombinací ukrajinštiny, francouzštiny, latiny, finštiny, angličtiny a filipínského dialektu zvaného Tagalog.Poslouchejte a dívejte se: Ewa Farna - videoklipy zde!

Čerstvá držitelka ceny Anděl chce nahrát nejen píseň v tomto užvatlaném jazyku, ale také připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou podílet všichni fanoušci The Sims z Česka. Zpěvačka plánuje, že prostřednictvím této hry fanoučci vytvoří nejvěrnější postavu Ewy, která si zahraje v jejím novém videoklipu.

Fandím
43 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Ewa Farna

Interpreti:
Sims

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, anděl, Ewa Farna fotky, Ewa Farna photos, Ewa Farna sexy, Ewa Farna nahrávání, Ewa Farna sims, Ewa Farna simlish, simlish, nahrávání písně, simíci
TOPlist