Ewa Farna a Dan Bárta nazpívali píseň k seriálu Gympl!

16.07.2012

Dva čeští zpěváci si střihli duet, který bude titulní písní k připravovanému seriálu TV Nova! Skladbu s názvem Šestej pád, do které dali oba interpreti "kus srdíčka", složil a otextoval Ondřej Brzobohatý.

Ewa Farna
Zdroj: TV Nova

Ewa Farna (18) a Dan Bárta (42) spolu pracovali poprvé v životě a vypadá to, že jim šla práce pěkně od ruky, vlastně od pusy. Zvláště pro mladou zpěvačku bylo ctí spolupracovat s několikanásobným držitelem ceny Anděl a hvězdou muzikálů Jesus Christ Superstar. 

Seriál Gympl, který se má odehrávat v prostředí osmiletého gymnázia, by se měl začít vysílat už na podzim tohoto roku. Projekt TV Nova nemá nic společného se stejnojmenným filmem Tomáše Vorla z roku 2007. 

Seriál Gymp bude vyprávět o vzájemných vztazích rodičů, dětí a učitelů, ale také o soukromých osudech hlavních hrdinů. Děj se bude točit mimo jiné kolem záchrany školy, které hrozí zrušení.

Autorkou námětu seriálu je dramaturgyně Lenka Hornová a v hlavních rolích se objeví takové herecké osobnosti jako Libuše Šafránková, Karel Heřmánek, Zuzana Bydžovská či Ondřej Brzobohatý.

Fandím
43 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Ewa Farna, Dan Bárta

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, zpěváci, Ewa Farna fotky, čeští zpěváci, Ewa Farna foto, Dan Bárta foto, Dan Bárta fotky, Dan Bárta duet, Ewa Farna duet, Dan Bárta píseň, Ewa Farna píseň, Dan Bárta Šestej pád, Ewa Farna Šestej pád, Dan Bárta Gympl, Ewa Farna Gympl, Gympl seriál
TOPlist