Everybody do školky! Reklama na školkaře válcuje Facebook

29.07.2016

Co byste chtěli dělat v budoucnu? Co třeba se stát zahradníkem? Na tuto zářnou budoucnost láká rapová písnička s dost šíleným názvem Everybody do školky, kterou zveřejnil Svaz školkařů.

Foto: Youtube

V klipu vystupuje dívka v minisukni, která pobíhá po zahradnictví a poněkud neuměle rapuje o tom, že právě ve školce, tedy tam, kde se pěstují sazenice, je to pravé. Dívka se snaží zvrátit zastaralý pohled na zahradničení, uvádí například to, že lze zalévat stisknutím jednoho tlačítka na mobilu.

Těžko říci, zda na základě písně se najdou mladí lidé, kteří si tento jinak pěkný obor zvolí za své povolání a na školu se přihlásí. Video na jedno straně sklízí kritiku, neboť je prý nekvalitní, například i zvukem. Lidé vyčítají hlavně to, že na klip přispěl i Olomoucký kraj a že se tedy pořídil i z veřejných peněz. 

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
youtube, Rap, youtube videa, virální videa, Virály, virální video, virály videa, Everybody do školky, školka, školka reklama, Oloumoucký kraj, Everybody do školky video, Everybody do školky youtube, Everybody do školky videa, zahradnictví, zahradnictví reklama, zahradnictví youtube, rapové reklamy, virály video
TOPlist