Evan Rachel Wood a Jamie Bell si nečekaně řekli Ano!

01.11.2012

Populární hollywoodský páreček, který spolu s přestávkami chodí už od roku 2005, do toho konečně praštil! Evan Rachel Wood (25) a o rok starší Jamie Bell (26) se v úterý po sedmi letech velmi nestálého vztahu konečně vzali. 

evan
Evan Rachel Wood a Jamie Bell

Foto: Profimedia.cz

Evan Rachel Wood (25) a Jamie Bell (26) se seznámili v roce 2005 při natáčení klipu "Wake Me Up When September Ends" pro kapelu Green Day a tehdy spolu také začali chodit. Avšak již po roce svůj vztah ukončili a pak o nich nebylo dlouho slyšet.

Herečka si našla nového chlapa - stal se jím bizarní zpěvák Marylin Manson (43), s nímž se dokonce zasnoubila, zatímco Jamie Bell držel celibát. Ale hned po rozchodu Evan Rachel Wood svého exmilence kontaktovala a minimálně od roku 2011 byli opět vídáni bok po boku.

Soukromý obřad, na němž si Rachel a Jamie řekli Ano, byl určen jen pro rodinu a nejbližší přátele. Jejich první kroky po svatbě vedly do tetovacího salónu, kde si novomanželé nechali vytetovat něco pěkného na památku.

Jamie Bell se proslavil díky filmům Billy Elliot, Hallam Foe, Odpor nebo naposledy Tintinova dobrodružství, zatímco Evan Rachel Wood je známá ze snímků Simone, Třináctka, Wrestler nebo naposledy Den zrady.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jamie Bell, Evan Rachel Wood

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, svatba celebrit, britští herci, sňatek celebrit, Evan Rachel Wood foto, Jamie Bell foto, Evan Rachel Wood fotky, Jamie Bell fotky, Evan Rachel Wood svatba, Jamie Bell svatba, Evan Rachel Wood sňatek, Jamie Bell sňatek, Evan Rachel Wood partner, Jamie Bell partnerka, Evan Rachel Wood manžel, Jamie Bell manželka
TOPlist