Eva Longoria je nejlépe placenou televizní herečkou!

30.09.2011

Hvězda seriálu Zoufalé manželky si vydělala nejvíce ze všech televizních hereček! Eva Longoria (36) dostala podle magazínu Forbes za poslední rok na své konto v přepočtu 234 milionů korun!


Eva Longoria Parker
Zdroj: wikipedia.org


Eva Longoria (36), která "fachá" v seriálu Zoufalé manželky už osmou sezónu, vydělává ze všech kolegyní v seriálu zdaleka nejvíce. Teri Hatcher, Felicity Huffman a Marcia Cross ovšem nemusí truchlit (tedy v jejich případě spíše zoufat) - v žebříčku nejlépe vydělávajících televizních hereček se totiž umístily hned na druhém a třetím místě.

Slavná kráska se ale o první pozici dělí s herečkou jménem Tina Fey, která vydělala stejnou částku, a to díky u nás neznámému seriálu 30 Rock.

Čtěte také

 

Eva Longoria se tedy může momentálně těšit z prvenství, jenže dlouho jí tenhle pocit nevydrží. Seriál Zoufalé manželky totiž osmou sérií nejspíše skončí (tedy s největší pravděpodobností!) a herečka si tak bude muset hledat jiný zdroj obživy. I když díky vydělaným penězům určitě pod mostem nezůstane!

 
Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Eva Longoria Parker

Filmy:
Zoufalé manželky

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, modelky, fotky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, fotky celebrit, celebrity foto, americké celebrity, americké modelky, zahraniční herečky, celebrity photo, Eva Longoria, Eva Longoria fotky, Eva Longoria sexy fotky, Eva Longoria foto, Desperate housewifes, Eva Longoria mladík, Eva Longoria mladší muž, Eva Longoria zajíček, Eva Longoria zajíc, Eva Longoria nový vztah, Eva Longoria nový muž, Eva Longoria dobře placená, Eva Longoria peníze, Eva Longoria hvězda
TOPlist